Author: p***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: recomendo, melhor que o original
Färg: Vitt | Storlek: 1m | 1 photo(s)
Price: 93kr
0.25m
| Material | Copper |
| Length | 0.25m |
| Color | Purple |
| Interface | Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2A |
| Power | 40W |
| SKU | re2302172483882985 |
Overall Rating: 4.90/5
Author: p***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: recomendo, melhor que o original
Färg: Vitt | Storlek: 1m | 1 photo(s)
Author: a***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Mycket nöjd!
Färg: Vitt | Storlek: 0.25m | 1 photo(s)
Author: a***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: متل الصورة تمام
Färg: Blåröd | Storlek: 1m | 3 photo(s)
Author: m***z
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good quality! I’m satisfied
Färg: Rosa | Storlek: 2m | 1 photo(s)